Spray Uniwersalny SUPER 6+ – jeden środek, tysiące zastosowań!

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Wkrętaki uniwersalne 6W1.
11 października 2016
Latarka czołowa LED 2w1
15 lutego 2017

SUPER 6+ to doskonały pomocnik w każdej sytuacji.

W okresie jesienno-zimowym bardzo istotne jest stosowanie wszelkiego rodzaju preparatów chemicznych, od tych smarujących, przez te czyszczące, aż po te, które zabezpieczają. W przypadku odpowiedniej opieki nad naszym autem, czy wszelkich prac warsztatowych, niezbędny okazałby się:
- smar do zamków, uszczelek, zawiasów itp.,
- środek chroniący przed korozją i zabezpieczający przed zbliżającym się mrozem, czy wszelkiego rodzaju zabrudzeniami związanymi ze zmianą pory roku,
- odrdzewiacz,
- środek wypierający wodę, który może okazać się bardzo przydatny, choćby przy zabezpieczeniu zamka przed zamarznięciem,
- środek czyszczący, który pomoże nam usunąć wszelkiego typu zanieczyszczenia związane z niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Tylko po co stosować dorywczo tak wiele środków chemicznych i za każdym razem zastanawiać się czy na pewno używamy odpowiedniego do konkretnego zadania, skoro można mieć tylko jeden!

SUPER 6+ JEST SUPER!

Spray Uniwersalny SUPER 6+

to wielozadaniowy środek, który rozpuszcza rdzę i brud, luzuje, chroni przed korozją, smaruje, zabezpiecza części metalowe, wypiera wodę. SUPER 6+ posiada doskonałe właściwości pełzające, dzięki czemu z łatwością dociera do trudno dostępnych miejsc. Nie reaguje z gumą oraz tworzywami sztucznymi, co znacznie poszerza zakres użytkowania środka np. nasmarowanie gumowych uszczelek w pojeździe. Jest odporny na niską i wysoką temperaturę (-40 st.C – 150 st.C) co pozwala na stosowanie go o każdej porze roku.

Nazwa SUPER 6+ wzięła się z sześciu najważniejszych zastosowań, w których środek spełnia wszelkie oczekiwania oraz plusa, który ma prezentować pozostałe zastosowania, a tych może być naprawdę mnóstwo.

6 głównych zastosowań to:

Może znacznie więcej niż może się wydawać.

SUPER 6+

poza standardowymi zastosowaniami doskonale sprawdza się w przeróżnych sytuacjach, np. wyczyści tusz z dłoni, usunie folie samoprzylepne z szyby w samochodzie, zabezpieczy miejsca, które chcemy ochronić przed działaniem wody, pomoże uruchomić zalany wodą silnik, usunie zabrudzenia na materiałach ze skóry oraz wiele innych.

Oryginalny Spray Uniwersalny SUPER 6+ jest dystrybuowany na terenie Polski przez firmę Berner Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem 150 Przedstawicieli Techniczno-Handlowych działających na terenie całego kraju, poprzez platformę zakupową berner.pl oraz poprzez Dział Sprzedaży Telefonicznej w siedzibie firmy (tel. 12 297 62 30). Spray Uniwersalny SUPER 6+ jest jednym z najlepszych środków uniwersalnych na rynku i najbardziej konkurencyjnym cenowo.

Komentarze są wyłączone.