Praktykanta/ki w Dziale Floty Samochodowej

Jesteś studentem/ studentką ostatnich lat studiów albo absolwentem/absolwentką wyższej uczelni? Chciałbyś/chciałabyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w znanej oraz prężnie rozwijającej się firmie? Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i otrzymywać wynagrodzenie za pracę oraz zdobyć doświadczenie zawodowe, które na pewno zaprocentuje w przyszłości? Jeśli odpowiedziałeś trzy razy TAK, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykanta/ki w Dziale Floty Samochodowej Czas trwania praktyk: min. 6 miesięcy

Czego możesz oczekiwać:

– Zapoznania się ze specyfiką pracy w Dziale Floty Samochodowej w zakresie bieżącego nadzoru nad flotą, prowadzenia dokumentacji, obsługi procesu rejestracji pojazdów oraz procesu ubezpieczeń i likwidacji szkód komunikacyjnych

– Zapoznania się z systemami informatycznymi do obsługi floty pojazdów służbowych.

– Współpracy z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi zgodnie z przyjętymi standardami.

– Poznania specyfiki pracy w europejskim przedsiębiorstwie oraz nawiązania pierwszych kontaktów zawodowych.

– Rozliczania dokumentów kosztowych i tworzenia raportów.

– Płatnych praktyk

Co Cię wyróżnia:

– Jesteś studentką/studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem „tuż po obronie”

– Motoryzacja to Twoja pasja – Komunikatywność, otwartość na różne zadania i zaangażowanie w działaniu.

– umiejętność obsługi MS Office – w szczególności MS Excel -Systematyczność i dokładność – Dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu (elastyczny grafik pracy do ustalenia).

Co zapewniamy:

Wartości i stabilność charakterystyczne dla przedsiębiorstwa rodzinnego. Jednocześnie już dziś stawiamy czoła przyszłym wyzwaniom – satysfakcja klientów i cyfryzacja są naszymi priorytetami. Dołącz do nas i weź udział w tym unikalnym procesie transformacji, a poprzez swoje sukcesy stwórz fundamenty dla Twojego i naszego dalszego rozwoju. Poza atmosferą współpracy oferujemy Ci możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających pracę.

Kim jesteśmy:

Ponad 200 pracowników w całej Polsce. Więcej niż 25.000 produktów dla kompleksowego zaopatrzenia branży motoryzacyjnej, przemysłowej i budowlanej. Bezpośredni kontakt z klientem. Profesjonalne doradztwo i serwis w firmie z ponad 55-letnią tradycją. Podsumowując: wiodące europejskie przedsiębiorstwo stawiające na dystrybucję bezpośrednią i nowoczesne kanały sprzedaży. Tyle oczywistych faktów. Jednak za marką Berner kryje się coś znacznie cenniejszego: eksperci z pasją. Jesteś gotów wkroczyć z nami na nowe ścieżki rozwoju? Nie trać więc czasu i aplikuj już dziś. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem Flota najpóźniej do 31.03.2017 r.

Berner Polska Sp. z o.o. ul. Puszkarska 7j 30-644 Kraków www.berner.pl